+36 23 531 500 Szerviz hotline
Kapcsolatfelvételi űrlap
Hírlevél
Értékesítési asszisztens automata rendszerek és raktárberendezések

Értékesítési asszisztens

Automata rendszerekkel és raktárberendezésekkel foglalkozó üzletágunkhoz keresünk értékesítési asszisztenst.

Feladatok:

  • az értékesítési tanácsadók és projektkoordinátorok munkájának aktív támogatása
  • értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • ügyfelek törzsadat állományának kezelése
  • kivitelezésekkel kapcsolatos alvállalkozói feladatok összehangolása
  • társosztályokkal való együttműködés a professzionális ügyfélkiszolgálás érdekében
  • ajánlatok, kalkulációk, szerződések előkészítése
  • napi szoros együttműködés az értékesítési tanácsadó csapattal

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • adminisztratív területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • önálló, igényes, precíz, megbízható munkavégzés
  • műszaki affinitás
  • képesség több feladat párhuzamos hatékony végzésére
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • magabiztos, kulturált fellépés

Előny:

  • SAP ismeret
  • CRM rendszerben szerzett gyakorlat
  • AutoCAD ismeret

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • egészségmegőrző és rekreációs juttatás
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés
  • változatos munka
  • sikeres csapat
  • munkába járáshoz vállalati busz vagy saját gépjárművel történő bejárás esetén 15 Ft / km költségtérítés

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben az elvárásoknak megfelelnek, de nem rendelkeznek 1-2 éves adminisztratív területen szerzett tapasztalattal.

Jelentkezését kérjük, a job@jungheinrich.hu email címre küldje!