+36 23 531 500 Szerviz hotline
Kapcsolatfelvételi űrlap
Hírlevél
Vevőszolgálati asszisztens

Biatorbágyi székhelyünkre szerviz üzletágunk háttér adminisztrációjára keresünk egy fő vevőszolgálati asszisztenst..

Feladatok:

  • karbantartási és javítási tevékenység háttér adminisztrációja
    • számlázás
    • számlareklamáció kezelés
  • ügyfelek törzsadat állományának kezelése
  • ajánlatok készítése
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • társosztályokkal való együttműködés a professzionális ügyfélkiszolgálás érdekében

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • adminisztratív területen szerzett legalább 2-3 éves tapaszlat
  • önálló, igényes, precíz, megbízható munkavégzés
  • képesség több feladat párhuzamos hatékony végzésére
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • SAP ismeret

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • egészségmegőrző és rekreációs juttatás
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés
  • változatos munka
  • sikeres csapat
  • munkába járáshoz vállalati busz vagy saját gépjárművel történő bejárás esetén 15,- Ft / km költségtérítés

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Jelentkezését kérjük, a job@jungheinrich.hu email címre küldje!