Call4Service
+36 23 531 500 Szerviz hotline
Kapcsolatfelvételi űrlap
Hírlevél
Bérflotta menedzser

Rövidtávú targoncabérleti szolgáltatások értékesítése és az ezzel kapcsolatos,  a leírásban szereplő adminisztratív és szervezési feladatok

Feladatok:

  • rövidtávú targoncabérleti szolgáltatások értékesítése: üzletkötés elsősorban telefonon, ajánlatok és szerződések készítése, nyomon követése
  • bérflotta kihasználtságának biztosítása
  • meglévő ügyfélkörrel történő proaktív kapcsolattartás, szükség esetén reklamációkezelés
  • új ügyfelek / potenciális bérlők felkutatása
  • értékesítési tanácsadók szakmai háttér támogatása
  • beszállítókkal, társosztályokkal, külföldi kollégákkal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • műszaki vagy közgazdasági közép- illetve felsőfokú végzettség
  • műszaki affinitás
  • dinamikus, agilis személyiség
  • önálló döntéshozatal a munkafolyamatok során
  • rugalmas hozzáállás az üzletmenetből származó változó prioritásokhoz
  • nyitottság csapattal történő együttműködésre

Előny:

  • SAP ismeret
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • egészségmegőrző és rekreációs juttatások
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkakörnyezet
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés
  • munkába járáshoz vállalati busz vagy saját gépjárművel történő bejárás esetén 30 Ft / km költségtérítés

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Jelentkezését aktuális magyar és angol nyelvű önéletrajzával együtt kérjük, a job@jungheinrich.hu email címre küldje!