Call4Service
+36 23 531 500 Szerviz hotline
Kapcsolatfelvételi űrlap
Hírlevél
Mobil szerviztechnikus

Mobil Szerviztechnikus

Esztergom- Pilisvörösvár, Miskolc, Pécs -Kaposvár–Szekszárd körzeten belül,

Pest megye keleti része: Dunaharaszti környéke

Feladatok:

  • Jungheinrich Hungária Kft. ügyfeleinél üzemelő elektromos- és belső égésű motoros anyagmozgató gépek karbantartása és szervizelése.

Elvárások:

  • autószerelői és/vagy autóvillamossági szerelői végzettség, vagy
  • elektronikai ismeretek, műszaki-mechanikus képességgel, hidraulika ismeretek előnyt jelent
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat a leírt területek valamelyikében
  • önálló, hatékony és pontos munkavégzés
  • szakmai igényesség
  • ügyfélközpontúság, jó kommunikáció
  • mobilitási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • juttatási rendszer
  • stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Esztergom -Pilisvörösvár, Miskolc, Pécs - Kaposvár–Szekszárd körzeten belül, Pest megye keleti része: Dunaharaszti környéke

Jelentkezését aktuális önéletrajzával együtt kérjük, a job@jungheinrich.hu email címre küldje!