Call4Service
+36 23 531 500 Szerviz hotline
Kapcsolatfelvételi űrlap
Hírlevél
Vevőszolgálati asszisztens

Rendeléslebonyolítási és logisztikai szakértő

A vállalat dinamikusan fejlődő csapatába, a vállalat által értékesített termékek beszerzésének és szállításának teljeskörű lebonyolítására keres új munkatársat:

Feladatok:

  • A vállalat által értékesített termékek beszerzésének és szállításának teljeskörű lebonyolítása:
    • Az értékesítési részleg által felküldött rendelési anyag feldolgozása
    • Az eszközök megrendelésének bonyolítása és azok nyomon követése (Jungheinrich gyárak és egyéb beszállító partnereknél)
    • A megrendelt termékek leszállításának szervezése és nyomonkövetése az ügyfelekhez
    • Vonatkozó értékesítési és logisztikai dokumentumok (számla, szállítólevél, átadás átvételi jegyzőkönyv) elkészítése
    • Megrendelésekkel kapcsolatos reklamációk kezelése
    • Folyamatos külső és belső kapcsolattartás és koordináció
  • Nemzetközi és belföldi fuvarok költséghatékony szervezése, koordinálása, kapcsolattartás (szállítók, értékesítés, szerviz)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Ügyfél-és megoldásközpontú hozzáállás
  • Önálló, igényes, precíz, megbízható munkavégzés
  • Hatékony multitasking képesség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló területen végzett releváns legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Magabiztos MS Office ismerete

Előny:

  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Egészségmegőrző és rekreációs juttatások
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Korszerű munkaeszközök és környezet
  • Folyamatos képzés és szakmai fejlődés
  • Változatos munka egy sikeres csapatban
  • Home Office lehetőség az érvényben lévő belső szabályzat szerint
  • Munkába járáshoz vállalati busz, vagy saját gépjárművel történő bejárás esetén jelenleg 30 Ft,- / km költségtérítés biztosított

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Jelentkezését kérjük, a job@jungheinrich.hu email címre küldje!