+36 23 531 500 Szerviz hotline
Kapcsolatfelvételi űrlap
Hírlevél
Energy & Safety portfólió menedzser

Biatorbágyi központunkba keresünk egy fő portfólió menedzsert energy & safety területre.

Feladatok:

  • targoncák biztonságos és energiahatékony üzemeltetéséhez kapcsolódó termék és szolgáltatási portfólió gondozása és folyamatos fejlesztése
  • targoncák és raktárak biztonságos működtetéséhez kapcsolódó megoldások kidolgozása, prezentálása ügyfelek felé és a kivitelezés menedzselése
  • targoncák optimális energiafelhasználásával valamint targoncák és raktárak biztonságos üzemeltetésével kapcsolatos szaktanácsadás az ügyfelek részére
  • ajánlatok, kalkulációk, szerződések előkészítése
  • napi szoros együttműködés az értékesítési tanácsadó csapattal

Elvárások:

  • műszaki közép- vagy felsőfokú végzettség
  • műszaki affinitás és értékesítői véna
  • innovatív műszaki megoldások keresése és adaptálása
  • gyors helyzetfelismerő és reakciós képesség, önálló döntésképesség
  • minimum középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • dinamikus, agilis személyiség
  • magabiztos, kulturált fellépés
  • jó prezentációs készség
  • utazási hajlandóság

Előny:

  • jártasság munkabiztonság és/vagy energiahatékonysági területen

Amit nyújtunk:

  • versenyképes, teljesítmény arányos fizetés
  • egészségmegőrző és rekreációs juttatás
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés
  • változatos munka
  • sikeres csapat

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Jelentkezését kérjük, a job@jungheinrich.hu email címre küldje!