Call4Service
+36 23 531 500 Szerviz hotline
Kapcsolatfelvételi űrlap
Hírlevél
Energy & Safety portfólió menedzser

Energiahatékonysági szaktanácsadó

A Jungheinrich intralogisztikai megoldások, valamint raktártechnikai berendezések forgalmazásában Magyarországon piacvezető, német tulajdonú, multinacionális vállalat. Tőzsdei cég, amely a nagyfokú növekedése ellenére mai napig családi kézben van. Itthon 2016-ban elnyerte az AON Év Munkahelye díjat.

A vállalat dinamikusan fejlődő csapatába, az alábbi feladatokra keres új munkatársat.

Feladatok:

  • targoncák energiahatékony üzemeltetéséhez kapcsolódó termékek és szolgáltatások értékesítése meglévő ügyfelek számára, az igények felmérésétől a megvalósítás menedzseléséig
  • targoncák optimális energiafelhasználásával kapcsolatos szaktanácsadás meglévő és új ügyfelek számára, beleértve az akkumulátorokat, töltőket, töltőhelyiségeket, lítium-ion technológia használatát
  • belső társosztályokon dolgozó kollégák támogatása, informálása és oktatása az új termékekkel, lehetőségekkel kapcsolatban
  • a piacon megjelenő innovatív megoldások folyamatos figyelemmel kísérése
  • aktív részvétel a szakterület fejlesztésében a versenyképesség növelése érdekében, beleértve a támogató eszközök fejlesztését, a termékek és szolgáltatások körének optimális kialakítását és menedzselését
  • együttműködés a nemzetközi kollégákkal az információk rendszerezése, megoldások kidolgozása és a tapasztalatok kicserélése kapcsán, részvétel nemzetközi megbeszéléseken (online módon valamint személyesen egyaránt)
  • ajánlatok, kalkulációk, prezentációk, szerződések készítése
  • az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív teendők végzése

Elvárások:

  • műszaki közép- vagy felsőfokú végzettség
  • értékesítői véna
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvismeret előny)
  • jó prezentációs készség
  • gyors helyzetfelismerő és reakciós képesség, önálló döntésképesség
  • dinamikus, agilis személyiség
  • magabiztos, kulturált fellépés
  • napi utazási hajlandóság

Előny:

  • villamosmérnöki, gépészmérnöki végzettség
  • projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • jártasság energiahatékonysági területen

Amit nyújtunk:

  • versenyképes, teljesítmény arányos fizetés, egészségbiztosítás, cafeteria
  • cégautó, mobil telefon és laptop használat
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • korszerű munkaeszközök
  • folyamatos képzés és szakmai fejlődés
  • változatos munka
  • sikeres csapat

Munkavégzés helye: Biatorbágy központtal Magyarország teljes területe

Jelentkezését kérjük küldje a job@jungheinrich.hu email címre!